DETAILS, FICTION AND FIZIKSEL SUNUCU

Details, Fiction and Fiziksel Sunucu

Details, Fiction and Fiziksel Sunucu

Blog Article

Hızlı Gardenım: En yaygın soruların yanıtlarını içeren hızlı destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiziksel sunucu ile sanal sunucular arasında birçok fark vardır. Sanal sunuculardan değişik olarak Fiziksel Sunucular da teçhizat paylaşımı yapılmaz. Dimension özel sunucu satışı yapan işletmelerin kiraladığı sunucu tipidir. Sıradan Website hosting paketlerini satın aldığınızda bağlandığınız server’da birçAlright internet site barındırılır.

Sunucularımız seçilebilir iki farklı TIER 3 veri merkezinde barınmakta olup yedekli Net erişimi sağlamaktadır.

Plan – Hangi application ve uygulamalara ihtiyacınız var? Bunlar için kiralık sunucuya ihtiyacınız var mı?

Sanal Sunucuların en büyük özelliği ekonomik ve performanslı olmasıdır.Sanal Sunucu sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

8 adete kadar diski aynı anda kullanarak veri yedekliliğinizi yükseltin ve depolama kapasitenizi maksimuma çıkartın.

Hızlı Gardenım: En yaygın soruların yanıtlarını içeren hızlı destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sunucumun Yedeği Alınacak Mı ? Fiziksel sunucular kullanım süresi boyunca tamamen sizing ait olan donanımlar olduklarından dolayı yedekleri sizin almanız gereklidir.

Sunucu kiralama;bir web hosting sağlayıcısı tarafından sunulan ve aylık ücret karşılığında sanal veya fiziksel sunuculara World-wide-web sitesi,veri tabanı ya da e-posta sistemi barındırma gibi amaçlarla uzaktan erişim sağlayan BT hizmetidir.

Sunucunuza belirli kişilerin erişmesini istiyor ve sunucunuza olan bağlantı trafiğinin şifrelenmesini istiyorsanız

Bir bulut sunucu ya da fiziksel sunucu kiralama konusunda kararsız kaldıysanız, sizin için karşılaştırma yaptığımız makalemizi buradan okuyabilirsiniz. Kiralık Sunucu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişim kurunuz.

Bunun yanında yüksek performanslı fiziksel sunucular da vardır. Bunlar temel fiziksel sunucuların yetersiz olduğu World-wide-web sitelerinde kullanılabilir.

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım more info Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

SSD bilgisayarda toplanması gereken verilerin toplandığı alan. ssd sunucu ise verilerin bulut sistemi gibi bir yerde saklanmasını ve ihtiyaç anında hızlı bir şekilde kullanıcıya sunulmasını sağlamaktadır.

Report this page